HAKKIMIZDA

Zümrüt Halı Yıkama Fabrikası

Bursa Zümrüt Halı Yıkama Fabrikası; tamamı halı yıkama üzerine kurulmuş tesistir. Fabrikamızda halılarınız tek tek son sistem makinelerde yıkanmaktadır. Firmamız; tecrübeli personelleri, teknolojik halı yıkama makineleri ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan anlayışı ile size hizmet vermekten gurur duyar.
Tüm yıkama işlemleri garantilidir. Yıkama esnasında oluşabilecek tüm tahribatlarda ve olabilecek yangın, hırsızlık gibi durumlarda eşyalarınınız garanti kapsamında teminat altındadır.
Giderek gelişen ve büyüyen halı yıkama sektörü, her geçen gün gelişmeye devam ediyor. Sektör kendini yenilerken, halılarını profesyonel halı yıkama hizmeti alarak yıkatmak isteyen insanların sayısı da her geçen gün artıyor. Zümrüt Halı Yıkama Fabrikası, bu bilinçle siz müşterilerine sorunsuz çalışmalar ve zamanında teslimat ile hizmet vermeye devam etmektedir.
Tecrübemizden aldığımız güç ile beklentilerinizi en üst düzeyde karşılamak, üstün kalitede, güvenilir hizmeti arzu eden herkese en etkili şekilde sunmaya çabalıyoruz. Sağlıklı, temiz ve hijyenik ortamlar yaratarak, %100 müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımız ile kaliteli, güvenilir hizmet arayanların faydalanmasını sağlıyoruz.

Zümrüt Halı Yıkama Güvencesiyle..

  • Tecrübe ve Güven

    Sağlıklı, temiz ve hijyenik bir ortamda gönül rahatlığı ile %100 müşteri memnuniyetine dayalı Halı Yıkama Hizmetleri vermekteyiz.

  • Servis Araçları

    Halı ve diğer ürünleriniz Zümrüt Halı Yıkama servis araçlarımız ile adresinizden alınmakta yıkama sonrasında ise tekrar adresinize teslim edilmektedir.

  • Garanti

    Tüm yıkama işlemlerimiz garantilidir. Yıkama esnasında oluşabilecek tüm tahribatlarda eşyalarınınız garanti kapsamında teminat altındadır.