ÇEKYAT TEMİZLİĞİ

Çekyat Temizliği

Çekyat ve Kanepelerinizi evinizde yerinden kaldırmadan yerleşim düzenini bozmadan temizliyoruz.Bu temizleme işlemi için yuksek vakumlu makineler ve özel kir sokücü şampuanlar kulanıyoruz.

Temizliği püskürtme fırçalama ve vakumlama sistemi ile yapılır.

Çekyat ve Kanepelerinizin kumaşlarına uygun kir söküçü şampuanlar uygulanır sert olmayan fırçalar yardımı ile yüzeydeki kir ve lekeler ovalanarak temizlenir.

Firmamıza gelen siparişlerde uzman ekibimiz en modern makineler ve bitkisel şampuanlar ile birlikte tüm ekipmanlar hazırlanarak yerinde yıkama yapılır. Ortalama yıkamada derinlemesine temizlik 1 – 2 saat arası sürmektedir.

Uzmanlar uyarıyor; bir çok bakteri ve zararlı mikrop koltuğunuzun üzerine yaşamaktadır. Bu mikroplar çocuklarınıza ve sevdiklerinize zarar verebilir. Bu tarz şeylere maruz kalmamak için koltuklarınızı sık sık temizletmelisiniz.

Zümrüt Halı Yıkama Güvencesiyle..

  • Tecrübe ve Güven

    Sağlıklı, temiz ve hijyenik bir ortamda gönül rahatlığı ile %100 müşteri memnuniyetine dayalı Halı Yıkama Hizmetleri vermekteyiz.

  • Servis Araçları

    Halı ve diğer ürünleriniz Zümrüt Halı Yıkama servis araçlarımız ile adresinizden alınmakta yıkama sonrasında ise tekrar adresinize teslim edilmektedir.

  • Garanti

    Tüm yıkama işlemlerimiz garantilidir. Yıkama esnasında oluşabilecek tüm tahribatlarda eşyalarınınız garanti kapsamında teminat altındadır.