MAKİNE HALISI YIKAMA

Makine Halısı Yıkama

Makine halıları çeşitlerine göre ayrılır. Halı yıkama fabrikamıza gelen makina halılarının cinslerine göre ayrılma işlemi bittikten sonra toz alma işlemi yapılır, daha sonra yıkama alanına alınan halı hav sertliğine göre sert ya da orta sert fırça ile ilk önce ön yüzeyi daha sonra arka kısmı yıkanır, sonra durulandıktan sonra halı tekrar ön yüzeyi çevirilir lekeleri kontrol edilir leke var ise müdahele edilir (halıya zarar vermeyecek şekilde) eğer halıdaki leke çıkmayacak bir leke ise halıya zarar vermemek için daha fazla müdahele edilmez. Halı sonkez ön yüzeyi yıkama işlemine tabi tutulur ve iyice durulama yapıldıktan sonra halı sıkma makinası ile 1400 devirde halı sıkma işlemine tabi olur ve en son olarak halıda kalan nemin kuruması için askıya alınır, böylece halı yıkama işlemi tamamlanmış olur.

Zümrüt Halı Yıkama Güvencesiyle..

  • Tecrübe ve Güven

    Sağlıklı, temiz ve hijyenik bir ortamda gönül rahatlığı ile %100 müşteri memnuniyetine dayalı Halı Yıkama Hizmetleri vermekteyiz.

  • Servis Araçları

    Halı ve diğer ürünleriniz Zümrüt Halı Yıkama servis araçlarımız ile adresinizden alınmakta yıkama sonrasında ise tekrar adresinize teslim edilmektedir.

  • Garanti

    Tüm yıkama işlemlerimiz garantilidir. Yıkama esnasında oluşabilecek tüm tahribatlarda eşyalarınınız garanti kapsamında teminat altındadır.