ÇİN HALISI YIKAMA

Çin Halısı Yıkama

Çin halıları çok narin halılardır.Yıkama işlemi yapılırken en çok zarar gören halı çin halısıdır.

Bu sebeble bu halıların temizliği yapılırken çok dikkatli olunmalıdır.Çin halılarındaki bozulma genelde renk karışımı problemi değil, renk solması problemi olmaktadır.Renk solmalarının yüzde ellisi de evlerde yapılan temizlik esnasında uygun olmayan deterjanlar kullanılmasından kaynaklanmaktadır

Çin halılarını kesinlikle profosyonel olmayan kişilere veya tecrübesiz halı yıkama firmalarına yıkatmamanızı tavsiye ederiz.En küçük bir renk probleminin bile düzelmesi imkansızdır.Ayrıca bu halılar çok pahalı halılardır.Müşterilerimize çok iyi araştırma yapmadan çin halılarını yıkatmamalarını tavsiye ediyoruz.

Zümrüt Halı Yıkama Güvencesiyle..

  • Tecrübe ve Güven

    Sağlıklı, temiz ve hijyenik bir ortamda gönül rahatlığı ile %100 müşteri memnuniyetine dayalı Halı Yıkama Hizmetleri vermekteyiz.

  • Servis Araçları

    Halı ve diğer ürünleriniz Zümrüt Halı Yıkama servis araçlarımız ile adresinizden alınmakta yıkama sonrasında ise tekrar adresinize teslim edilmektedir.

  • Garanti

    Tüm yıkama işlemlerimiz garantilidir. Yıkama esnasında oluşabilecek tüm tahribatlarda eşyalarınınız garanti kapsamında teminat altındadır.